Чаванпраш Dabur Dual Immunity Подвійний імунітет 555 gm, чаванпраш — імунітет, профілактика ОРВ і ГРЗ
Чаванш Подвійний імунітет — джем на основі цілющих трав, є найдавнішим оздоровлювальним засобом на Землі. Його рецепт був записаний понад дві з половиною тисячі років тому. Має властивості імуномодулятора, підвищує опірність організму до інфекцій, запобігає застудним захворюванням, нормалізує обмінні процеси.
Упродовж століть в Індії Чаванпраш називають "Еліксиром життя", вважаючи його основною аюрведичною панацеєю. Засіб неабияк покращує настрій і підвищує життєвий тонус. Адаптує організм до фізичних навантажень і зміни клімату. Підвищує гемоглобін і покращує реологічні властивості крові. Знижує вміст холестерину та ліпідів у крові, нормалізує артеріальний тиск, зменшує ризик інфарктів і інсультів. Покращує роботу шлунково-кишкового тракту, ферментативну функцію печінки та підшлункової залози. Підсилює репаративні процеси в тканинах. Застосовується в комплексному лікуванні розсіяного склерозу: у разі ремісії та помірного прогресування захворювання як неспецифічна імуномодулювальна терапія. Підвищує здатність до навчання, покращує пам'ять і концентрацію уваги (рекомендований до застосування дітям із чотирирічного віку). Уповільнює темпи природного біологічного старіння організму. Підвищує статеві функції, завдяки чому рекомендований під час імпотенції та фригідності.
Чаванпраш названий у найдавніших медичних аюрведичних канонах, як-от "Дханвантарі самхіт", "Чарка самхіта" і "Аштанга хрида самхіта". Легенда про походження Чаванпраша свідчить: Мудрець на ім'я Чаван, який жив дванадцять тисячоліть тому, відчувши наближення старості та хвороб, подався за допомогою до Ашвіні Кумарам - братам-близнюків, практикуючих Аюрведу на вищих багатих планетах. Знаючи про його 180 і чесноти, Ашвіні Кумари дарували йому рецепт "Еліксиру молодості". Мудрець подався в передгір'я Гімалаїв і зібрав там сорок дев'ять зазначених у рецепті трав і мінералів. Упродовж трьох днів він приготував чудодійний еліксир, який і прийняв щороку по 108 днів. Передання говорить, що він прожив після цього ще тисячу років і покинув цей світ без ознак старості та хвороб. Відтоді цей засіб має ім'я мудреця Чавана — Чаванпраш (пища розумного).
У трактаті VI ст. аюрведичний лікар Вагбхату Муні так писав про чудодійне еліксире:
"Приймаючи цей склад, який страждає від старості розумний Ч'яван став бажаним для коханої жінки. Чаванпраш виліковує кашель, запашник, лихоманку, безпліддя, хвороби серця, подагру, захворювання сечостатевої системи та порушення мовлення. Він допомагає рости дітям, зміцнює літніх, поранених і виснажених людей. Прийманий належним чином, він дарує гострий розум і пам'ять, дає здоров'я й довголіття, забезпечує рівне горіння травного вогню, розпалює вогонь почуттів і дає силу тілу. (Аштанга Хрічя Самхіта, 6.39. 33-41).
Активні інгредієнти:
Амла (Emblica officinalis). Вважається найбагатшим природним джерелом вітаміну С, завдяки чому має виражені антиоксидантні та імуностимулювальні властивості. На думку експертів Аюрведи, здорова їжа має поєднувати в собі всі 6 відомих смаків: гострий, кислий, гіркий, солоний, солодкий, терпкий. Показово, що амла об'єднує в собі п'ять із них, за винятком солоного, тобто має практично всі ознаки здорової, збалансованої їжі.
Вона ефективна у разі розладів травлення, сприяє нормалізації кислотності, з цієї причини успішно застосовується для лікування виразок, гастриту, колітів, кишкових кольок, метеоризму. Підвищує здатність органів шлунково-кишкового тракту засвоювати з їжі корисні речовини та мікроелементи та водночас є м'яко активними природними проносними, що виводить усі шкідливі продукти перероблення з організму.
Цукрова тростина (Saccharum officinarum). Містить корисні речовини та мікроелементи. Багатий на вуглеводи, необхідні для розщеплення органічних сполук у біохімічних реакціях, за яких виділяється енергія в клітинку. Незамінний для підтримки розумової діяльності. Сприяє розкриттю в організмі енергетичних запасів. Нормалізує травлення, оскільки багатий на органічні волокна.
Патала (Stereospermum suaveolens). Один із найвідоміших тонізувальних натуральних рослинних засобів з омолоджувальним ефектом. Рослина має низку властивостей, що дають змогу їй лікувати найрізноманітніші недуги. Ефективно знімає набряки тканин і запальні процеси, бореться з хвороботворними мікроорганізмами. Допомагає у разі захворювань дихальних шляхів, лікує кашель. Сприяє покращенню роботи шлунково-кишкового тракту, усуває симптоми нетравлення.
Егле мармеладна (Aegle marmelos). Очищає кров навіть від глибоких токсинів. Сприятливо впливає на нервову систему, зупиняє сухий кашель, позбавляє безсоння. Застосовується у разі порушення всмоктуваності поживних речовин, діареї, дизентерії, діабету. Зв'язувальний, жарознижувальний засіб, підсилює травний вогонь. Має глистогоний і спазмолітичний ефект.
Шионака (Oroxylum indicum). Вважається дієвим тоніком для печінки та всього організму. Входить до складу відомих цілющих формул Аюрведи — Чаванпраш і Дашамула. Має виражений антиоксидантний вплив, перешкоджає утворенню вільних радикалів, що руйнують більшість поживних речовин і вітамінів, що надходять в організм із їжею. Має протибольову, протизапальну, потогінну, знезаражувальну, зв'язувальну та регенерувальну дію. Насіння, коріння й пагони рослини активно та широко застосовується в Аюрведі як засіб для лікування респіраторних інфекцій, підвищення імунного захисту, а також у терапії суглобових захворювань і органів шлунково-кишкового тракту. Перешкоджає розвитку грибкових інфекцій, прискорює регенерацію виразок і пошкоджених внутрішніх тканин, тонізує й омолоджує організм.
Гокшура (Tribulus terrestris). Найпопулярніша рослина зі складу Дашамулу. Сприяє оздоровленню сечовидільної системи, надає тонізувальний ефект на неї. Очищає нирки та печінку завдяки кремнієвій кислоті, якій багата Гокшура. Допомагає під час хвороб суглобів. Сприяючи виведенню з організму надлишку рідини, усуває набряки, використовується в лікуванні сечокам'яної хвороби. Надає вибірковий протизапальний і бактеріостатичний ефект на систему сечовиділення. Крім того, покращує якість сперми, підвищує потенцію і слугує прекрасним засобом профілактики простатиту та аденоми. Відновлює баланс Вата доші.
Брихати (Solanum indicum). Сильний антиоксидант. Сприяє балансу життєво важливі системи організму. Сприятливо впливає на бронхольову та травну системи організму, усуває здуття живота та газоутворення. Має антисептичні, анальгетичні, протизапальні, антиалергенні, бронхолітичні та сечогінні властивості. Належить дорасян, є омолоджувальною рослиною, яка вже не одне тисячоліття використовується в Аюрведичній медицині як загальнозміцнювальний засіб для організму.
Пришліпарна (Uraria picta). Має антиоксидантну, тонізувальну, протизапальну, знезаражувальну, жарознижувальну та дію, стимулює відділення мокротиння. Слугує також засобом для зупинки кровотеч і зміцнення стінок судин.
Кантакарі (Solanum xanthocarpum). Відновлює потенцію й лікує безпліддя, стимулюючи вироблення кортикостероїдів і статевих гормонів. Сприяє зниженню надмірної ваги, допомагає у разі безпліддя, порушень менструації, серцевих і суглобових захворювань. Часто рекомендується у разі жовчнокам'яної хвороби, а також респіраторних інфекцій і бронхологонових захворювань, астми. Алкалоїди в складі рослини усувають застарілий кашель і риніт, що викликається холодним повітрям або різким запахом. Рослина має також помірний сечогінний ефект.
Агниманта (Premna integrifolia). Стимулює кровообіг, знімає запалення й пухлини. Проникає глибоко в м'язові тканини та кровоносні судини, прискорює загоєння ударів і гематом.
Піппалі (Piper longum). Вважається прекрасним стимулятором для роботи бронхольової системи та органів шлунково-кишкового тракту. Викликає сильний зігрівальний ефект, виводить мокроту та Аму (слізь). Підвищує та відновлює енергетичний тонус. Є ефективним антиоксидантним засобом для бронхольової системи. У складі молочного відвару ефективна під час терапії бронхольових хвороб, наприклад, туберкульоз, астми та бронхіту.
Фисташка (Pistacia). Для організму людини ці горіхи мають велику користь, оскільки вони допомагають зменшити ризик розладів серцево-судинної системи, знижують рівень холестерину в організмі та зміцнюють стінки судин. Дослідження вчених медиків доводять сприятливий вплив фісташок на біохімічний склад крові, кровообіг, нормалізації репродуктивних функцій, як у чоловіків, так і в жінок. Крім того, вітаміни, що містяться в горішках, надають найдієвішого ефекту на загальне самопочуття людини, підвищуючи її життєвий тонус.
Гудучи (Tinospora cordifolia). Лікарська рослина, яка використовується для лікування різних захворювань. Має імуностимулювальний ефект, є чудовим антиоксидантом і ефективний у разі загальної слабкості організму. Зупиняє передчасне старіння, очищає організм від токсинів. Сприяє покращенню розумової діяльності. Захищає нервову систему від стресів, тривоги та депресії. Зміцнює пам'ять, омолоджує весь організм, збільшує енергію й апетит.
Харитаки (Terminalia chebula). Відома омолоджувальна рослина. Сприятливо позитивно впливає на пам'ять і зір, лікує хвороби дихальної та травної системи, діє як м'який проносний. Сприяє підвищенню імунітету та допомагає позбутися паразитів, відновити нормальну мікрофлору кишківника.
Коричник цейлонський (Cinnamomum zeylanicum). Насіння рослини багате на ефірні олії, цинк, кальцій, вітаміни групи А і В, магній, натрієм і фосфором. Сприятливо впливає на нервову систему. Розслаблює, заспокоює та полегшує ознаки депресії, апатії, надає стану легкості та умиротворення. Є чудовим засобом для профілактики респіраторних захворювань, у лікуванні фарингіту, затяжного кашлю. Є ефективним убережелем слизу та мокротиння, виводить її з легких і бронхів під час астми, бронхіту. Відновлює правильну роботу травної системи. Усуває симптоми переїдання, відчуття важкості під час нетравлення, діареї, метеоризму.
Гвоздика (Syzygium aromaticum). Гвоздики притаманні багато цілющих властивостей, завдяки долученому до її складу евгенолу (85%) — ефірній олії, що надає антисептичний і спазмолітичний ефекти, а також сечогінний і знезаражувальний.
Інструкція із застосування: Відповідно до традицій Аюрведи Чаванпраш вживають за 15-20 хвилин до їди, запиваючи водою, молоком або трав'яним чаєм.
Дорослим: від 1/2 до 2 год л. 2 рази на день у разі нестачі вітамінів і мікроелементів, стресових станів або слабкості, а також підвищення загальної опірності організму, особливо в період одужання.
Дітям від 4 років: від 1/4 до 1 год л. 2 рази на день, запиваючи молоком або іншою рідиною (можна розмішати Чаванпраш у рідині).
Людям похилого віку: рекомендується приймати по 1/3 чайної ложки Чаванпраша двічі-тричі на день.
Людям, з проблемами нервової та серцево-судинної систем, рекомендується вживати тільки вранці по 1/3 чайній ложці 10 днів, після чого додати денної приймання 1/3 год. л. (10 днів) і тільки після цього можна почати триразове приймання.
У разі хронічних захворювань і гострих інфекцій треба вживати по 1 год л. 3 рази на день.
У разі хронічного гастриту, виразки шлунка з підвищеною кислотністю, захворювань нервової системи, серцево-судинної та дихальної систем треба приймати за 30-40 хвилин після їди.
Рекомендації щодо вживання: 3-місячний курс, якщо Ви вживаєте Чаванпраш вперше. Літнім людям рекомендується не менш ніж 2 курси на рік.
Протипоказання: хронічних захворювань нирок і шлунково-кишкового тракту, погане травлення, нестерпність до компонентів продукту.
Умови зберігання: Чаванпраш треба зберігати в сухому та прохолодному місці.
Состав Чаванпраша: Що 100 г містять: Патала (Stereospermum suaveolens) — 0.396 г, Касмарья (Gmelina arborea) — 0.396 г, Егле мармеладна (Aegle marmelos) — 0.396 г, Шионака (Oroxylum indicum) — 0.396 г, Гшука (Tribul terstris) — 0.396 г, Демодингський гаумодинський гауг (Desmodium gangeticum) — 0.396 г, Бахати (Solanum indicum) — 0.396 г, Пришліпарна (Urraria picta) — 0.396 г, Паслен індійський (Solanum Indicum) — 0.396 г, Кантакарі (Solanum xanthocarpum) — 0.396 г 0.396 г, Виноград (Vitis vinifera) — 0.396 г, Гудучі (Tinospora cordifolia) — 0.396 г, Харітаки (Terminalia chebula) — 0.396 г, Бала (Sida cordifolia) — 0.396 г — 0.396 г, Бхумі Амалакі (Phyllanth niru), Юстіста посудина (Adhadada vica — 0.396, г96, Лептадия (Leptadenia reticulata) — 0.396 г, Гедихіум колосистий (Hedychium spicatum) — 0.396 г, Муста (Cyperus rotundus) — 0.396 г, гарматара (Inula racemosa) — 0.396 г, Мартінія однорічна (Martynia aunna) — 0.396 г, Боби мунг (igrata) — 0.396 г Мапарні (Teramnus labialis) — 0.396 г, Пуерарія бугроста (Pueraria tuberosa) — 0.396 г, Пунарнава (Boerhavia diffusa) — 0.396 г, Кувшинка зірчаста (Nymphaea stellata) — 0.396 г, Кардамон (Cardamum) — 0.396 г, Коричник (Cinnamumum zeylanicum) — 0.396 г, Сандал білий (Santalum album) — 0.396 г, Діоскорея полуненосна (Dioscorea bulbifera) — 0.396 г, Шатаварі (Asparagus racemuosus) — 0.396 г, Ашвагандха (Withania somnifera), Агранту (Pmena grolia - 0.396 г Ама (Emblica officinalis) — 90.0 г, Топлена олія гхи (Ghee) — 1.38 г, Кунжутна олія (Sesamum indicum) — 1.38 г, Цукрова тростина (Saccharum officinarum) — 59.5 г, Мед (Honey) — 4.76 г, Бамбук тростинний (Ba angraindacea) — 1.58, Паinnamumummum tamala), Мезуя залізна (Mesua ferrea), Абхрак Бхасма (Siliciolithos) — 0.1 г, Перлинний кальцій (Mukta pishti) — 0.06 г, Слюгонон лікарський (Anacyclus pyrethrum) — 0.126 г, Гвоздика (Syzygium aromaticum) — 0.128, Крок (Crocus) — 0.00 г; Консервант: Бензоат натрію (Sodium benzoate).
Призначення: профілактика грипу та застуди, зміцнення імунітету, підвищення життєвого тонусу організму, підвищення мозкової активності, омолодження організму, детоксикація організму, очищення крові, нормалізації функції шлунково-кишкового тракту, поліпшення роботи ендокринної системи, стимуляція обміну речовин, підтримка розумової діяльності.
Основні | |
---|---|
Вага | 550 г |
Виробник | Dabur |
Країна виробник | Індія |
Упаковка | Пластикова банка |
Форма випуску | Джем |
Смак | Тропічні фрукти |
- Ціна: 416 ₴