Ашвагандха, ашваганда, порошок — чоловічий тонік, Ashwagandha Churna (60gm), ашвагадха

Ашвагандха ― дійсно унікальна рослина. Воно як тонік широкого застосування вже не одне тисячоліття використовується в Аюрведі. Рослина, будучи унікальним афродизіаком, комбінує в собі досить рідкісні властивості такі, як протиартритні, заспокійливі, протизапальні.
За своєю тонізуючої ефективності ашвагандха знаходиться на одному рівні з астрагалом і женьшенем, але немає жодного афродізіака в рослинному світі краще, ніж ашвагандха. "Ашвагандха" в orde з санскритського означає "має запах коня".
Здавна люди наділяли його сексуальною і життєвою енергією. Аюрведа, давньоіндійська "наука про життя", відноситься до ашвагандхе так само, як до женьшеню традиційна китайська медицина. Сьогодні у першу чергу відзначається те, що ашвагандха позитивно впливає на нервову систему.
Вона чудово тонізує, підвищуючи швидкість передачі нервових сигналів, є легким заспокійливим, а також являє адаптогенні властивості ― здатність підвищити стійкість організму до стресу, виснаження (нервового в т. ч.), слабкості і втоми, допомагає впоратися з необґрунтованою занепокоєнням і дратівливістю. До того ж ашвагандха нормалізує розумову роботу і покращує пам'ять. Ашваганда сприяє усуненню хронічної втоми і тканинного ацидозу, зберігає накопичені серотонін і дофамін, перешкоджаючи тим самим перезбудження і виснаження нервових тканин. Здатна допомагати у запобіганні розвитку паркінсонізму. Вона не протипоказана ні дорослим, ні дітям. Ашвагандха працює як сечогінний, стимулятор травлення і сприяє видаленню зайвих газів. Якщо желаетете збільшити свою витривалість ― ашвагандха вам у цьому перший помічник.
Вже після декількох днів прийому відчувається підйом сил і настрою. Однак пам'ятайте, що як і всі аюрведичкеские препарати, ашваганда дає положиетльные результати поступово і найбільшого ефекту можна досягти тільки застосовуючи препарат тривалий період.
Тривале застосування препарату сприяє прискоренню відновних здібностей тканин, уповільнення старіння, посилення захисних властивостей організму і зведення до мінімуму аутоімунних порушень, збільшення в крові кількості еритроцитів і лейкоцитів. Важливо відзначити, що ашвагандха сприяє уповільненню і придушення освіти і розвитку ракових клітин. Це властивість часто застосовується разом з традиційними методами онкотерапії.
При проблемах зі статевою функцією ― як у жінок, так і чоловіків ― ашвагандха також ефективна. Вона допомагає в лікуванні при фригідності та безпліддя (як правило тут її призначають разом з шатавари), сспособствует посилення потенції, зниження частоти передчасних вивержень сім'я, сексуальної витривалості, у жінок нормалізуються цикли.
Еще одна область применения ашвагандхи ― при артритах и ревматизме. У данного растения противовоспалительные свойства сильнее даже многих фармакологических препаратов. Обезболивание по степени можно сравнить по силе действия с аспирином. Но в отличие от последнего ашвагандха не не оказывает подавляющего действия на иммунную систему. Плюс ко всему ее регулирующие свойства полезны будут тем, кто страдает от диабета. Применяют ашвагандху и в качестве самостоятельного препарата, и в составе многих аюрведических смесей как, к примеру Чаванпраш. Поєднання з іншими компонентами дозволяє проявитися або посилитися тим чи іншим лікувальним властивостям ашвагандхи.
Показання до застосування ашвагандхи:
- нормалізація балансів Мамсы, Раси і Шукры
- стреси, нервові перевтоми
- хворобах серця, викликають набряки
- підвищене фізичне навантаження
- відновлення після захворювань
- слабкий імунітет
- безсоння
- виснаження
- кашль, астма,
- болі в ногах, спині та попереку,
- зморшки
- онкологічні захворювання (підтримання організму)
- дисбаланс Вата доша
- погіршення пам'яті
- статева слабкість
- безпліддя
- сперматорея
- полюції
- білі
- розсіяний склероз
- парези
- паралічі
- ревматизм
- артрити різної етіології
- шкірні захворювання
- анемія.
Ашвагандха особливо рекомендується людям конституцій Вата, Вата-Капха і Вата-Пітта.
Протипоказання: вагітність (є ризик викидня), підвищений внутрішньочерепний тиск, обережно при прийомі седативних препаратів (підсилює седативну дію).
Склад: Withania somnifera, Vidhara
Рекомендації до застосування: За годину до їжі 1 чайну ложку (1 таблетку) змішати (запити) гарячим молоком або з'їсти разом з топленим иолоком або медом. І так 2-3 рази на день.
Поєднання з іншими препаратами:
Захворювання серця ― з Арджуною.
Сечокам'яна хвороба, хронічні воспалителение сечовивідних шляхів – Гокшурой і Чандрапрабха ваті
Седативний засіб ― 1 чайна ложка Ашваганди + 1 таб. Брахмі
Загальнозміцнюючий засіб ― 1 чайна ложка Ашваганди + 1 чайна ложка Чаванпраша
Дітям до 5 років ― до1/4 дози дорослого, від 5 до10 років ― від 1/4 до 1/2 дози дорослого.
Термін придатності: 3 роки. Дата виготовлення вказана на упаковці.
Основні | |
---|---|
Виробник | Dabur |
Країна виробник | Індія |
Форма випуску | Порошок |
Вага | 60 г |
- Ціна: 185 ₴