Амалаки розаяна, що покращує обмін речовин, тонізувальний, зв'язувальний, шлунковий, жарознижувальний засіб
Дія: покращує обмін речовин, тонізувальний, зв'язувальний, шлунковий і жарознижувальний засіб.
Показання: розлади, що супроводжуються кровотечім, геморой, анемія, діабет, подагра, запаморочення, гастрит, коліт, гепатит, остеопороз, закрепи, розлиття жовчі, слабкість печінки або селезінки, передчасне посидіння або випадання волосся, період одужання після лихоманки, загальний занепад сил і тканинна недостатність, психічні розлади, серцебиття, ослаблений зір, гастрит із підвищеною кислотністю, джерело вітаміну С.
Протипоказання: гастрит зі зниженою кислотністю, епілепсією і схильність до судом.
Застосування: : Амалаки розаяна приймається до їди двічі вдень по 1/3-4 ч. л. на день із цукром і теплим молоком. Під час приймання цього препарату рекомендується робити масаж із сумішшю топленої олії та порошку турецького горошку або просто з топленою олією. З дієти рекомендується довгий рис із топленою олією, молочні супи, легка та олійна їжа. Уникати кислої, гострої та дуже гарячої їжі.
Підсилює Оджас (життєву енергію), заспокоює Вату та Пітту.
Амлаки — одна з найсильніших омолоджувальних рослин аюрведичної медицини. Особливо вона ефективна як расаана для Пітти, а також для крові, кісток, печінки та серця. Амалаки відновлює й підтримує нові тканини, збільшує кількість червоних кров'яних клітин. Вона очищає ротову порожнину, зміцнює зуби, Готує кістки, зупиняє кровотечу з ясен, знімає запалення в шлунку та товстій кишці. Це найбагатше природне джерело вітаміну C (до 3000 мг в одному плоді). Амлаки покращує апетит, очищає кишківник і регулює рівень цукру в крові. Амла містить різні форми аскорбінової кислоти, з'єднані з таніновим комплексом і галієвою кислотою. Це підвищує стійкість вітаміну С, який зберігається до 2 років. Завдяки аскорбінатум, каротиноїдам і біофлавоноїдам, амла має антиоксидантні властивості, тобто нейтралізує агресивну дію вільних радикалів, що утворюються внаслідок окисних процесів. Відомі три типи радикалів: супероксид — радикал, перекис водню та гідроксильний радикал. Якщо перші два нейтралізуються ферментами супероксид-дисмутазою, каталазою та пероксидазою, то від гідроксильного радикала організм не виробив специфічного захисту, оскільки його появі пов'язують із високочастотними випромінюваннями телевізорів, комп'ютерів, радіотелефонів та іншої побутової техніки й електроніки, що з'явилася порівняно недавно. Вільні радикали можуть пошкоджувати ендотелій артерій, прискорювати старіння суглобових хрящів і міжхребцевих дисків, порушувати колоїдну рівновагу жовчі та послаблювати імунну систему. Тому регулярне вживання антиоксидантів дуже актуальний у наші дні. Крім того, амалаки мають імуномодулювальний ефект. Звичайна активізація імунітету не завжди сприятлива, оскільки є група хвороб, пов'язаних з аутоімунною агресією: бронхіальна астма, інсулінзалежний цукровий діабет, гломерулонефрит, псоріаз та інші. Амла приводить імунну систему в рівновагу. І нарешті, ця рослина стимулює синтез гемоглобіну.
Як загальний тоніка приймають 5 г порошку в чашці теплої води двічі на день. Амлаки містить таніни, які утримують вітамін C завдяки своїм зв'язувальним властивостям. Плод Амлаки — дуже сильний тонізувальний засіб; він сприяє кровотворенню й утворенню репродуктивних рідин, Піттає серце, легені та нирки. Амлаки застосовують у разі геморою, що супроводжується втратою апетиту та болями не тільки в зоні таза, спини, нижньої частини живота та сечового міхура; гемороїдальні вузли на дотик сухі, жорсткі, неоднорідні, рідко кровоточать або опухають, немає апетит. Амлаки застосовують у разі підвищеної кислотності, тому що він має пом'якшувальні властивості, а також у разі хронічного гепатиту та анемії. У разі хронічних, без високої температури, лихоманок, рекомендується застосування амалакі, спільно з шатаварі та соком алое. У невеликих дозах (0,5-1г двічі на день) амакі є гарним загальнозміцнювальним і тонізувальним засобом для дітей від одного року. У цих випадках його вживають із молоком або чаєм. Амлаки є дуже ефективним засобом для поліпшення росту та якості волосся, а також для позбавлення ранньої сивини. Водночас амалаки застосовують як усередину, так і входить до складу лікарських олій, в основі яких лежить кунжутна або кокосова олія.
Склад: phyllantus emblica, terminalia belerica, топлена олія, кисле молоко, мед, паста з кунжутних зерен, кунжутна олія та цукор.
Основні | |
---|---|
Виробник | Shri Ganga |
Країна виробник | Індія |
Вага | 100 г |
Форма випуску | Порошок |
- Ціна: 290 ₴